Neznámý autor - Dívka s květy - krásný secesní rám

Tisk, 32x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 68 cm

vydraženo top
Neznámý autor
108175. Dívka s květy - krásný secesní rám
Dražba ukončena:27.12.2023 22:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč
Chcete prodat podobný obraz?