David Skuhravý - Samota

Olej na sololitu, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982

86466. Samota
Dražba ukončena:01.12.2022 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč