Claude Monet - Bouquet of Sunflowers

Litografie, 26x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Claude Monet. Volný list.

Pozn.: Printed by DaP roku 1997. Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1840 - 1926
Francouzský malíř.

Claude Monet
40485. Bouquet of Sunflowers
Dražba ukončena:12.02.2020 19:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč