MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Obecný kov, délka 32 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čína 1. pol. 20. stol.
75258. Opiová dýmka
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
limit (14.04.2022 19:27:13)
1367
1 800 Kč
627
1 700 Kč
limit (14.04.2022 19:27:03)
1367
1 600 Kč
627
1 500 Kč
limit (14.04.2022 19:26:58)
1367
1 400 Kč
627
1 300 Kč
limit (14.04.2022 19:26:53)
1367
1 200 Kč
627
1 100 Kč
1367
1 000 Kč
9365
900 Kč
7797
800 Kč
9365
700 Kč
1850
600 Kč
9365
500 Kč
627