Čína 1. pol. 20. stol. - Opiová dýmka

Obecný kov, délka 32 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čína 1. pol. 20. stol.
75258. Opiová dýmka
Dražba ukončena:14.04.2022 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč