Čína 19. stol.? - Soubor 2 čínských grafických listů

Dřevořezy, 31x27 cm a 12x9 cm. Rámy, pasparty, sklo.

Pozn.: Rámy i papíry mírně poškozeny.

Čína 19. stol.?
48205. Soubor 2 čínských grafických listů
Dražba ukončena:17.09.2020 21:47:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč