Chimů, Předkolumbovské období 11.-14. století - Nádoba

Hlína s hnědou patinou a reliéfní dekorací, výška 20 cm. Restaurováno.

112850. Nádoba
Dražba ukončena:27.03.2024 21:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč