Charvátová - Ptáčci

Olej na sololitu, 36x25 cm. Signováno vpravo dole Charvátová, datováno 88. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Charvátová
301397. Ptáčci
Dražba ukončena:11.10.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč