Charles Kvapil - Statek

Olej, 28x40 cm. Signováno vpravo dole Kvapil 50. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 – 1957
Belgický malíř českého původu, žil ve Francii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

73250. Statek
Dražba ukončena:13.02.2022 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč