Olej, 28x40 cm. Signováno vpravo dole Kvapil 50. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1884 – 1957 Belgický malíř českého původu, žil ve Francii. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.