čeští malíři 20. stol. - Soubor 7- mi kreseb a grafických listů

signovány, rámovány, zaskleny, některé paspartovány.

Pozn.: Některé rámy poškozeny.

čeští malíři 20. stol.
8260. Soubor 7- mi kreseb a grafických listů
Dražba ukončena:23.02.2017 19:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč