Český umělec 1. pol. 20. století - Matka Vlast volá

Slitina, celková výška 59 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Český umělec 1. pol. 20. století
62214. Matka Vlast volá
Dražba ukončena:18.07.2021 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč