český sochař 20. stol. - Mužský akt

Sádra, výška 64 cm. Nesignováno.

Pozn.: Poškozeno.

český sochař 20. stol.
99582. Mužský akt
Dražba ukončena:23.07.2023 21:19:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč