MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sádra, výška 64 cm. Nesignováno.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
český sochař 20. stol.
99582. Mužský akt
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 800 Kč
13291
1 700 Kč
6663
1 600 Kč
13291
1 500 Kč
6663
1 400 Kč
13291
1 300 Kč
6663
1 200 Kč
2926
1 100 Kč
6663
1 000 Kč
2926
900 Kč
13291
800 Kč
2926
700 Kč
10780
600 Kč
2926
500 Kč
1548