český malíř počátku 19. století - Život ve městě

Kresba, 38x25 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vyřazeno ze sbírek Středočeské galerie

Nejdelší strana: 60 cm

český malíř počátku 19. století
97765. Život ve městě
Dražba ukončena:18.06.2023 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč