český malíř po roce 2000 - Kubistické zátiší

Olej na kartonu, 40x55 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

český malíř po roce 2000
27034. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:30.01.2019 18:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč