český malíř kolem roku 1900 - Večer v polích

Olej na kartonu, 24x34 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Nově rámováno, galerijní sklo.

Nejdelší strana: 50 cm

český malíř kolem roku 1900
86710. Večer v polích
Dražba ukončena:20.11.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč