Pozn.: Názvy - V létě, Hra I., Panova flétna, Vládce přírody.
1x kombinovaná technika, 1x barevná litografie, 1x suchá jehla, 1x lept a akvatinta, rozměry od 49x38 cm do 60x88 cm. 1x signováno vpravo dole nečitelně, 1x signováno dole uprostřed tužkou a 2x signováno vpravo dole tužkou. Volné listy.