Český malíř 2. poloviny 20. století, Eva Natus-Šalamounová, František Burant, Helena Horálková - Soubor 4 grafických listů

Pozn.: Názvy - V létě, Hra I., Panova flétna, Vládce přírody.

1x kombinovaná technika, 1x barevná litografie, 1x suchá jehla, 1x lept a akvatinta, rozměry od 49x38 cm do 60x88 cm. 1x signováno vpravo dole nečitelně, 1x signováno dole uprostřed tužkou a 2x signováno vpravo dole tužkou. Volné listy.

Český malíř 2. poloviny 20. století, Eva Natus-Šalamounová, František Burant, Helena Horálková
48199. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:17.09.2020 21:43:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč