český malíř 1. třetiny 20. stol. - Motiv ze Šárky

Olej na kartonu, 32x22 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 39 cm

český malíř 1. třetiny 20. stol.
114634. Motiv ze Šárky
Dražba ukončena:14.04.2024 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč