český malíř 1. třetiny 20. stol. - Kvetoucí louka

Olej na plátně, 40x50 cm, nesignováno, rám.

český malíř 1. třetiny 20. stol.
5353. Kvetoucí louka
Dražba ukončena:28.09.2016 20:18:38
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč