MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 40x50 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
český malíř 1. třetiny 20. stol.
5353. Kvetoucí louka
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
2 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 100 Kč
limit (28.09.2016 20:13:37)
1510
2 000 Kč
292
1 900 Kč
1510
1 800 Kč
1016
1 700 Kč
1534
1 600 Kč
limit (06.09.2016 17:22:30)
1510
1 600 Kč
1534
1 500 Kč
limit (06.09.2016 17:22:19)
1510
1 400 Kč
1534
1 300 Kč
1510
1 200 Kč
1040
1 100 Kč
1599
1 000 Kč
33
900 Kč
1040
800 Kč
604
700 Kč
1040