Český malíř 1. pol. 20. stol. - Zátiší s pomeranči

Olej na plátně, 40x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

vydraženo top
Český malíř 1. pol. 20. stol.
80198. Zátiší s pomeranči
Dražba ukončena:26.06.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.06.2022 9:47:35 10579