Český malíř 1. pol. 20. stol. - V lese na borůvčí

Olej na plátně, 63x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Rentoilováno.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
65098. V lese na borůvčí
Dražba ukončena:30.09.2021 20:42:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč