Český malíř 1. pol. 20. stol. - Rozkvetlý sad

Olej na kartonu, 60x64 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
74878. Rozkvetlý sad
Dražba ukončena:20.03.2022 21:14:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč