Český malíř 1. pol. 20. stol. - Příchod na směnu

Olej na plátně, 85x64 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
59926. Příchod na směnu
Dražba ukončena:26.05.2021 22:25:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč