Český malíř 1. pol. 20. stol. - Noční ulička

Olej na plátně, 68x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
67369. Noční ulička
Dražba ukončena:28.10.2021 21:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč