Český malíř 1. pol. 20. stol. - Nad potokem

Olej na plátně, 30x44 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 58 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
114964. Nad potokem
Dražba ukončena:28.04.2024 21:06:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč