Český malíř 1. pol. 20. stol. - Most přes řeku

Akvarel, 25x40 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Na podkladovém papíře neautorský přípis Coubine.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
44502. Most přes řeku
Dražba ukončena:13.05.2020 21:28:33
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč