Český malíř 1. pol. 20. stol. - Mokřady

Olej na kartonu, 26x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
61922. Mokřady
Dražba ukončena:11.07.2021 20:54:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč