Český malíř 1. pol. 20. stol. - Mladá dívka

Olej na plátně, 41x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
106553. Mladá dívka
Dražba ukončena:03.12.2023 21:45:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč