Český malíř 1. pol. 20. stol. - Luční květy

Olej na plátně, 60x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
67591. Luční květy
Dražba ukončena:17.10.2021 22:11:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč