Český malíř 1. pol. 20. stol. - Lidé na vsi

Olej na sololitu, 55x67 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
72204. Lidé na vsi
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč