Český malíř 1. pol. 20. stol. - Lidé na vsi

Olej na sololitu, 55x67 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
72204. Lidé na vsi
Dražba ukončena:23.01.2022 20:06:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč