Český malíř 1. pol. 20. stol. - Léto na venkově

Kombinovaná technika - kresba, 15x25 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta mírně ušpiněna.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
61319. Léto na venkově
Dražba ukončena:14.07.2021 21:56:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč