Český malíř 1. pol. 20. stol. - Domy v krajině

Olej na plátně, 45x78 cm. Nesignováno. Olištováno.

Stav: Lišta i malba mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
72212. Domy v krajině
Zbývá:5 dnů, 1 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč