české ateliérové sklo 2. pol. 20. stol.

304259. Mísa

popis: Sklo, výška: 17 cm, průměr: 38 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 02.04.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 29.03.2020 21:57:24 5601
500 Kč 27.03.2020 20:23:44 5572