Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
kombinovaná technika na kartonu, signováno vpravo dole, 40 x 48 cm, rámováno v umělecké paspartě pod sklem, rozměr s rámem 66 x 73 cm, umělecko-řemeslný vídeňský dobový autorský galerijní rám s uměleckou úpravou povrchu plošného strukturování se zlatavě hnědou dobovou patinací. Krásné lyrické dílo vzniklé při pobytu umělce v Hrubé Vrbce na Horňácku, nádherná virtuózní umělecká práce zachycující architekturu starých stodol a budov s panoramatem Bílých Karpat. Dílo původně pochází ze skvělé umělecké folklorní sbírky se zaměřením na Horňácko, budované přes 30 let. Mimořádná nabídka vysoce kvalitního galerijního díla sepjatého s rázovitou obcí Hrubá Vrbka na Horňácku. Rare!