Čechy přelom 19.-20. stol. - Lázeňský pohárek s loveckým motivem

Sklo, výška 11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy přelom 19.-20. stol.
59281. Lázeňský pohárek s loveckým motivem
Dražba ukončena:19.05.2021 23:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo