Čechy přelom 19.-20. stol. - Klanění pastýřů

Kombinovaná technika, průměr: 32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Čechy přelom 19.-20. stol.
84859. Klanění pastýřů
Dražba ukončena:09.10.2022 20:52:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč