Čechy počátek 20. stol. - Pohár s figurálními motivy

Sklo broušené, výška 23 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy počátek 20. stol.
59283. Pohár s figurálními motivy
Dražba ukončena:19.05.2021 23:42:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč