Čechy počátek 20. stol. - Lustr třížárovkový

Obecný kov. Délka s řetězem: 90 cm. Rozpětí ramen: 50 cm. Skleněná stínidla.

Pozn.: Lustr mírně poškozen. Stínidla poškozena. Elektrifikace původní.

Čechy počátek 20. stol.
23103. Lustr třížárovkový
Dražba ukončena:17.10.2018 21:49:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč