Čechy po roce 1930 - Jídelní stůl se 6 židlemi

Průměr stolu 125 cm, po rozložení 195 cm, celková výška židle 88 cm. Mírně poškozeno.

Pozn.: Jídelni stůl se šesti židlemi je z produce Družstevní Práce z 30-40 let  minulého stoleti.  Firma Družstevní Práce a později Krásná Jizba se soustředila na moderní bytový design 1. poloviny dvacáteho století. Spolupracovala s předními českými bytovými architekty a dbala zejména na kvalitu řemeslné práce. Tento stůl a židle byly původně v bytě arch. Karla Lhoty, spolupracovníka arch. Adolfa Loose. Jeho rodina jej pak uživala dodnes. Nábytek byl jednou odborně refinisován.

vydraženo nevhodné pro přepravu
Čechy po roce 1930
87001. Jídelní stůl se 6 židlemi
Dražba ukončena:07.12.2022 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč