Čechy, konec 20. století - Váza

Hutní sklo, výška 22 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

91914. Váza
Dražba ukončena:12.03.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč