Čechy, konec 19. století - Velká váza

Sklo, výška 37 cm.

Pozn.: mírně poškozeno

Čechy, konec 19. století
20744. Velká váza
Dražba ukončena:13.06.2018 18:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč