Čechy kolem roku 1850 - Pohár

Sklo zelené fazetované, zdobené zlacením, výška 14 cm.

Pochází ze specializované sbírky českého skla, kterou několik desítek let budoval severočeský sběratel a starožitník.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy kolem roku 1850
113578. Pohár
Dražba ukončena:24.03.2024 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč