Čechy 2. pol. 20. stol. - Broušená karafa

Broušené sklo, celková výška 30 cm. Neznačeno.

Čechy 2. pol. 20. stol.
68195. Broušená karafa
Dražba ukončena:11.11.2021 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 10.11.2021 13:08:27 5572
500 Kč 06.11.2021 11:01:58 3126