Čechy 19. stol. - Sklenice s loveckým motivem

Čiré sklo, zlacené, výška 9 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 19. stol.
305553. Sklenice s loveckým motivem
Dražba ukončena:14.07.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč