Čechy 19. stol. - Krucifix

Dřevo a biskvit, vyřezávaný, Chodsko, délka 93 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Čechy 19. stol.
75109. Krucifix
Dražba ukončena:13.04.2022 21:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč