Čechy 19. stol. - Forma na pečení

Měď, 22x24 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 19. stol.
27881. Forma na pečení
Dražba ukončena:13.02.2019 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč