Čechy 19. stol. (1846?) - Nejsvětější Srdce Páně

Malba na plechu, 18x13 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Mírně poškozené. Vzadu špatně čitelný nápis. Přiloženo povolení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Čechy 19. stol. (1846?)
20897. Nejsvětější Srdce Páně
Dražba ukončena:13.06.2018 21:07:15
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč