Čechy 1. pol. 20. stol. - Matka s dítětem

Keramika, výška 24 cm. Značeno nečitelně. Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
84405. Matka s dítětem
Dražba ukončena:13.10.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo