Čechy 1. pol. 20. stol. - Konvolut 5 břitev a brousku

Poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
64248. Konvolut 5 břitev a brousku
Dražba ukončena:15.09.2021 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč