Čechy 1. pol. 20. stol.

64248. Konvolut 5 břitev a brousku

popis: Poškozeno.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč