Čechy 1. pol. 20. stol. - Konvolut 2 těžítek

Sklo, výšky 7 cm a 8 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
72214. Konvolut 2 těžítek
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč