MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výšky 7 cm a 8 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. pol. 20. stol.
72214. Konvolut 2 těžítek
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 300 Kč
1951
1 200 Kč
limit (23.01.2022 20:09:26)
9337
1 200 Kč
1951
1 100 Kč
limit (23.01.2022 20:09:14)
9337
1 000 Kč
1951
900 Kč
limit (23.01.2022 20:05:32)
9337
800 Kč
226
700 Kč
limit (23.01.2022 20:05:02)
9337
600 Kč
226
500 Kč
limit (23.01.2022 19:34:51)
9337