MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výšky 8 cm a 9 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. pol. 20. stol.
72273. Konvolut 2 těžítek
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 000 Kč
1951
900 Kč
6644
800 Kč
8462
700 Kč
1331
600 Kč
5536
500 Kč
1331