Čechy 1. pol. 20. stol. - Hurvínek

Sádrová loutka, výška 24 cm. Celková výška s vodícím zařízením 60 cm. Vyrobeno ve spolupráci s divadlem Spejbla a Hurvínka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
75276. Hurvínek
Dražba ukončena:14.04.2022 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč